ZALCOM ZALCOM ZALCOM ZALCOM

TeknoBlok to system pustaków konstrukcyjnych przeznaczonych do wykonywania ścian działowych, zewnętrznych i międzylokalowych w obiektach mieszkalnych, przemysłowych, biurowych, handlowych oraz w budynkach indywidualnych.

System pustaków TeknoBlok to szereg różnych typowymiarów elementów pozwalających na wykonanie ścian, ukrycie w niewidoczny sposób ich wzmocnień, nadproży itd. W skład systemu wchodzą także specjalne zaprawy, zbrojenia i łączniki pozwalające na wykonanie bezpiecznej konstrukcji i uniknięcie typowych dla tego rodzaju ścian błędów wykonawczych.

Wygląd pustaków TeknoBlok pozwala na pominiecie tynkowania ścian, co znacznie zmniejsza koszty budowy. Ich atrakcyjny wygląd oraz bardzo małe tolerancje wymiarowe pozwalają na to, aby malowanie ścian było wystarczającą metodą wykończenia. Takie rozwiązanie znalazło zastosowanie w wielu zrealizowanych przez nas obiektach takich jak szkoły, centra handlowe czy budynki biurowe i magazynowe.

Pustaki TeknoBlok posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności akustycznej i ogniowej. Dzięki tym parametrom, potwierdzonych w testach zarówno w laboratoriach jak i na budowach, nasze wyroby są idealnym i bezpiecznym rozwiązaniem do wykonywania ścian w obiektach mieszkaniowych, hotelowych czy biurowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w tego typu konstrukcjach daje gwarancję, że zastosowanie naszych wyrobów ograniczy możliwość postania błędów na etapie projektowania i wykonywania konstrukcji.    

Design by ZALCOM